Zabezpečovací ústředna Flexi SP3

  • Kód produktu:SP3
     
  • Záruka:24 měs.
     
Zabezpečovací ústředna Flexi SP3
 
 

FLEXi“ SP3 je moderní multifunkční poplachová ústředna určená k sestavení kvalitního protipožárního systému, systému proti nežádoucímu vniknutí a domovního systému měření a regulace. Je dodávána s vestavěným WiFi modulem a 2G/4G celulárním modemem. „FLEXi“ SP3 umožňuje připojení 32 drátových a bezdrátových zón rozdělitelných na 8 sektorů. Uživatelé mohou na dálku přepínat poplachové režimy v různých sektorech pomocí mobilní aplikace Protegus, pomocí SMS, prozvoněním, nebo pomocí zařízení podporujících osobní identifikaci (kabelové a bezdrátové klávesnice, elektronické klíče, RFID karty atd.). Prostřednictvím WiFi a (nebo) prostřednictvím mobilní sítě je pak jakákoli událost systému přenášena na pult centrální ochrany (PCO). Zároveň jsou události přenášeny pomocím SMS a mobilní aplikace Protegus, všem volitelným uživatelům systému.

Pro jaké instalace je ústředna „FLEXi“ SP3 doporučována použít?

  • Pro zabezpečení malých nebo středních budov, pro monitorování pohybu uživatelem, nebo bezpečnostní společností.
  • Jako náhrada za zastaralou nebo nefunkční ústřednu jiných výrobců. „FLEXi“ SP3 umožňuje nastavit různé hodnoty rozlišovacích resistor v detektorech, tedy nastavit i hodnoty použité v různých starších poplachových systémech. Lze tak ušetřit čas a prostředky nutné k výměně rezistorů v detektorech původního systému.
  • K vytvoření malého domovního systému měření a regulace ovládaného pohodlně mobilní aplikací. Například ovládání topení, vzduchotechniky, klimatizace, otevírání dveří, vrat a bran, zalévání trávníku, ovládání osvětlení, a mnoho dalších aplikací pro vypínání a zapínání různých zařízení usnadňující běžný život.

Modifikace: 4G + WiFi, Ethernet + WiFi, GSM + WiFi, nebo pouze WiFi  

Komfortní a pohodlné dálkové ovládání a upozornění prostřednictvím mobilní aplikace Protegus  

Kompatibilní snímače teploty: Maxim® / Dallas® DS18S20, DS18B20; Řada AM2301  

Klávesnice: "Trikdis" SK232LED; „Paradox“ K636, K10H (V) K32 + LED, K32LED, K35, TM70 / TM 50; „Crow“ CR16, CR-LCD, KP- dotyková obrazovka; Skener klíčů CZ-Dallas iButton; Čtečka RFID (Wiegand 26/34).  

S dalšími moduly lze zprávy odesílat prostřednictvím rádiových VHF / UHF a komunikačních kanálů Sigfox.  

 
 
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
 
 
© TRIKDIS CZ